aksaraydan.com

 

Prş08212014

Last updateCu, 04 Tem 2014 9am

Aksaraydan haberler

Ramazan Sokağında Programlar Sürüyor

W134541-2-t

Aksaray Belediyesi tarafından Ramazan Sokağında düzenlenen programın, bu seferki konuğu Aksaray Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahaüddin Varol oldu.

Devamını oku: Ramazan Sokağında Programlar Sürüyor

Kuraklık Verim Kaybına Neden Oldu

6223786 o

Tarım ve hayvancılığın geçim kaynağı olan Aksaray'da kuraklıktan dolayı kıraç alanlarda yüzde 70, sulu alanlarda da yüzde 30 verim kaybı yaşandı.

Devamını oku: Kuraklık Verim Kaybına Neden Oldu

Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Görevi Devraldı

315368

Aksaray Belediyesi önünden gerçekleştirilen devir-teslim törenine Aksaray Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, partililer ve belediye çalışanları katıldı. Devir-teslim töreni öncesi bir konuşma yapan Aksaray Belediyesi eski Başkanı Nevzat Palta, "10 yıl önce çok kötü şartlarda aldıkları belediyeyi bu gün Türkiye’de borcu bulunmayan belediyeler arsında yer aldığını ve çok önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

Devamını oku: Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Görevi Devraldı

Oda başkanları Başkan Yazgı'yı ziyaret etti

fft261

Aksaray Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Kani Yerli ile Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Devamını oku: Oda başkanları Başkan Yazgı'yı ziyaret etti

Aksaray'a 7 Yeni Ambulans

yeni-ambulans

Aksaray'a Sağlık Bakanlığı tarafından 7 yeni ambulans tahsis edildi. Aksaray'a gelen ambulanslar protokol üyeleri tarafından hizmete sunuldu. Programa Aksaray Valisi Şeref Ataklı, İl Sağlık Müdürü Akın Südemen, Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, İlknur İnceöz, Ruhi Açıkgöz, 112 Sağlık Hizmetleri Müdürü Can Cansızlar ve çok sayıda 112 görevlisi katıldı.

Devamını oku: Aksaray'a 7 Yeni Ambulans

Makale Görünüm Sayısı
49267