aksaraydan.com

 

Cts04192014

Last updateSal, 08 Nis 2014 9am

Aksaraydan haberler

Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Görevi Devraldı

315368

Aksaray Belediyesi önünden gerçekleştirilen devir-teslim törenine Aksaray Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, partililer ve belediye çalışanları katıldı. Devir-teslim töreni öncesi bir konuşma yapan Aksaray Belediyesi eski Başkanı Nevzat Palta, "10 yıl önce çok kötü şartlarda aldıkları belediyeyi bu gün Türkiye’de borcu bulunmayan belediyeler arsında yer aldığını ve çok önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

Devamını oku: Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Görevi Devraldı

Aksaray'a 7 Yeni Ambulans

yeni-ambulans

Aksaray'a Sağlık Bakanlığı tarafından 7 yeni ambulans tahsis edildi. Aksaray'a gelen ambulanslar protokol üyeleri tarafından hizmete sunuldu. Programa Aksaray Valisi Şeref Ataklı, İl Sağlık Müdürü Akın Südemen, Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, İlknur İnceöz, Ruhi Açıkgöz, 112 Sağlık Hizmetleri Müdürü Can Cansızlar ve çok sayıda 112 görevlisi katıldı.

Devamını oku: Aksaray'a 7 Yeni Ambulans

Haluk Şahin Yazgı kimdir?

28734

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında açıkladığı 10 belediye başkan adayının ardından bugün de bazı büyükşehirler başta olmak üzere 21 şehrin belediye başkan adayını açıklıyor. Başbakan Erdoğan, Aksaray Belediye Başkan Adayı olarak Haluk Şahin Yazgı'yı açıkladı. Haluk Şahin Yazgı kimdir?

Devamını oku: Haluk Şahin Yazgı kimdir?

Atso’dan Müsiad’a Ziyaret

atsodan-musiada

Aksaray Sanayi ve Ticaret Odası (ATSO) Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanlığına yeni getirilen Abdulkadir Karatay’ı ziyaret etti.ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, Abdulkadir Karatay’ın yeni görevini başarılı bir şekilde yerine getireceğini belirterek, “MÜSİAD, STK’lar içerisinde önem verdiğimiz bir paydaşımızdır.

Devamını oku: Atso’dan Müsiad’a Ziyaret

Aksaray Belediyesi 20 bin adet kitap bastırdı

aksaray-belediyesi

Aksaray Belediyesi 'Aksaray’ın Değişen Yüzü'nü yayımladığı 20 bin kitapçıkla belgeledi. Kitapçıkta 2004 ve 2013 yılları arasında Aksaray’ın yeni ve eski halleri fotoğraflarla anlatılıyor. Belediye Başkanı Nevzat Palta, Aksaray’ın 2004’ten bu yana büyük gelişmeler ve değişimler yaşadığını söyledi.

Devamını oku: Aksaray Belediyesi 20 bin adet kitap bastırdı

Makale Görünüm Sayısı
35501